Pergola Tente Fiyatları

Pergola Tente Fiyatları


Pergola Tente Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi pergola sistemlerinin fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunuyor. Bu sistemlerin fiyatlandırması ölçüler ve modellere göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca bu sistemlerin fiyatlarını malzemelerin ve işçiliğin kalitesi de belirliyor.

Otomatik Pergola Çeşitleri 2022 Fiyatları 2023 Fiyatları 2023 Nisan Ayı Güncel Fiyat
Kumandalı Açılır – Kapanır Pergola 1.500TL 2.300TL 2.500TL (25m2 üstü için)
Sabit Pergola Sistemleri 1.000 – 1.200TL 1.500- 1.750TL 1.500TL (25m2 üstü için)
Kasetli Pergola Sistemleri 1.250TL 1.900TL 1.750Tl
Ahşap Pergola Sistemleri Kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.
Mafsallı Tente 1.000TL 1.500TL 1.450TL


2022-2023 Pergola Tente Fiyat Karşılaşması

 

Pergole m2 Fiyatı & Pergola Tente Fiyatı

Pergola Tente metrekare fiyatları  : 1500 TL + kdv

Motorlu Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Otomatik Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Raylı Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Oval Tente m2 Fiyatları: 1550 TL + kdv

Demonte Tente metrekare Fiyatları : 1550 TL + kdv

Katlamalı Tente metrekare Fiyatı : 1550 TL + kdv

Kumandalı Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Dekoratif Tente Fiyatı

Açılır Kapanır Tente metrekare Fiyatı : 1550 TL + kdv

Pergola tente sistemler genellikle kullanılacak en uygun ağaç ise karaçam oluyor. Bazı durumlarda ise Rus çamın da kullanıldığı görülüyor. Günümüzde en pahalı ve kaliteli ağaç cinsi ise tik ağacı olmaktadır. Pergola fiyatları hesaplanırken birçok husus göz önünde bulundururken aynı zaman da kullanılacak alanın ölçüsü de önemli bir yer tutar. Bu sistemlerin maliyeti daha çok kullanılan malzemelere dayanır. Malzemelerim maliyetinin yüksek olması sistemlerini da daha pahalı olmasına neden olabiliyor.

Metal olanlar ahşap malzemeye daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanında daha uygun maliyetlide oluyor. Özellikle yeni tasarıma sahip bu sistemler evlere ve mimarlara uyumlu ve uygun olmaktadır. Bir pergola sistemin fiyatı yaklaşık olarak bir fiyat vermek yanlış olacaktır. Çoğu ev sahip masif ahşaptan yapılmış ve geleneksel tasarıma uygun olanlar tercih ediliyor. Projelerin maliyetlerini tasarım, malzemeler ve yerleştirmeler gibi faktörler yer almaktadır. Modern olarak bilinen pergolalar ultraviyole çatı ekranlarına sahip olarak üretimi yapılıyor. Bir verandaya, güverteye veya bahçeye gölge yapmanın en iyi yolu olarak bu sistem kullanmaktadır. Akıllı Tente Sistemleri

Pergola Tente Modelleri 2024

Pergola tente çeşitleri  insanların yaşamlarında birçok faydası bulunuyor. İnsanlara hizmet sunan işletmeler veya kişilerin özel kullanım alanları için vazgeçilmez sistemler arasında pergola sistemleri geliyor. Günümüzde ışık sistemine sahip pergolalar daha fazla rağbet görüyor. Değişik model ve renklerde aydınlatma olanağı sunan pergola sistemleri görsel zenginliği ön plana çıkarıyor.

Pergola Tente, Latincede saçak anlamında pergola kelimesi dilimize pergola olarak geçmiştir. Aynı zamanda İtalyanca dilinde de pergola olarak geçmekte ve gölgelik anlamında kullanılıyor. Günümüzde birçok konut sahibi pergola sistemlerini kullanılıyor. Pergola sistemleri insanları yazın güneş ışığından korumak için etkili oluyor.


pergola tente hakkında

Pergola Tente sistemleri olarak pergole tente sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Pergola Tente Fiyatları