Pergola Kış Bahçesi

pergola kış bahçesi

Pergola Kış Bahçesi

istanbul Pergola Tente sektöründe 25 seneyi aşkın tecrübe, bil ve birim ile yüzlerce mutlu müşteri, kaliteli üretim, zamanında teslimat bizi seçmeniz için gereken sebeplerden sadece bir kaç tanesidir.

Kış bahçesi sistemleri etrafı camla veya şeffaf branda ile çevrili çatısı tente, pergole tente veya başka bir çatı kapama sisteminden yapılmış yaz kış kullanılabilir bir yaşam alanıdır.

Pergola Kış Bahçesi Modelleri

Her türlü bahçeye ve mekana kolaylıkla uyum sağlayan ve mekanlar için özel dizayn edilip uygulanabilen bu yapılar, mekanlarınızın çehresini yüzde yüz oranında değiştirmeye aday…

Kış Bahçesini uyguladığınız yerde inanılmaz bir değişiklik sizleri bekliyor. Bu yapının uygulanması ile birlikte, bulunduğunuz mekanın, büyük ölçüde değiştiğini ve iyileştiğini göreceksiniz. Bu yapının uygulandığı yerler hem tasarım bakımından daha güzel bir hal alır, hem de size çok farklı şeyler yaşatabilir. Bu yapı sayesinde mevsimlerin güzelliklerini sonuna kadar hissetme imkanına sahip olursunuz.

İster evinizin bahçesine ya da terasına isterseniz de İş yerinize ve Ticari birimlere uyguladığımız Motorlu Pergola Tente ve Kış bahçesi çalışmaları ile 12 ay yaz ve kış boyunca keyifli vakit geçirebileceğiniz alternatif alanlar yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

10 ton kar taşıma kapasitesine sahip, CE Sertifikalı, üzerinde ateş yürümeyen ithal ve yerli brandalarımız ve motor sistemleri sayesinde hem teknolojiyi, hem renklerin uyumunu hem de dayanıklı ve kolay kullanımı olan ürünleri harmanlıyoruz.

uzmanlık alanımız evler için Pergola Tente kurulumları, 12 ay aktif kullanılabilecek Şeffaf Kış bahçesi, Teras, Veranda, Çardak ve Ticari Ünitelerin (Restoran / Cafe, Sosyal Tesis ve Otel gibi) Cam – Alüminyum doğrama işlerinin imalatı ve montajıdır.

Pergole Kış Bahçesi Modelleri


pergola tente hakkında

Pergola Tente sistemleri olarak pergole tente sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir