Pergola Montaj ve Tamirat

Pergola Montaj ve Tamirat


Pergola Montaj ve Tamirat

Göktaş Branda, bütün pergolaçadır, branda ve aksesuarlarının montaj hizmetini vermektedir. Firmamız satış dışında sadece montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca kurulmuş olan yapıları yeni yerinize en uygun şekilde uyarlayarak montaj hizmetini de sunmaktayız.

Tamirat
Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerimiz 1 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan ürünlerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır. Göktaş Pergola Tente , firmamızdan almamış olduğunuz ürünlerin tamirat ve bakımlarının yapılmasında da sizlere yardımcı oluyor.

Tente Servisi Bakım Montajı

Tente Tamir Servisi Uygun Fiyat ve ücretsiz Keşif Hizmetimizden yararlanın.. Tente Tamir Servisi hizmeti arıza yapan yada yenileme gereken tentelerinizi yenileyen yeni tente sistemi montajı yapan Firma.

Tente Kumaşı değişimi ve tente satışı uzman firma Göktaş Branda Sistemleri tüm istanbul  ilçe semt ve mahallerinde mobil hızlı servisleri ile Hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Avrupa ithal blackout ve Akrilik kumaş olarak üretilmektedir. Avrupa Kumaşlı ürünlerimiz hem üretici firma hemde tarafımızdan garantilidir.

Dilediğiniz renk ve modelde tente sistemlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

Aklınızda bir mimari çalışma mı var ?

Firmamız bünyesinde bulunan mimarlarımız ile değerlendiriyor ve imalatını yapıyoruz.

Üsküdar ilçemizde genellikle cafe ve restoranların kullanmış olduğu bu sistemler artık evlerde de kullanılmaya başladı. Otomatik kumandalı ışıklı tente sistemleri çatı katlarının vazgeçilmezi oldu. Bir kumanda ile tek tuşla tente sistemini açıp kapatabilme ışıklı sistemi sayesinde hem estetik hem kolaylaştırıcı bir çözüm sunuyoruz.

Tente Tamircisi olarak başta tüm İstanbul ve çevre ilçe ve semtlerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Tente Modelleri Firmamız oldukça geniş ürün gamına sahiptir.Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaşlar Avrupa ve yerli kumaş olarak adlandırdığımız Kumaşlardan ibarettir.

Tente Tamircisi

Göktaş branda usta ekibi ile çok kısa sürede arızalı ve bakımı gelmiş tentelerinizi ilk günkü haline getirmeye hazır.

Kumandalı Tente. branda tente. çadır sistemleri olarak tente arızalarını zamanında ve yerinde tamirini yapıyoruz. Üstün kalitede yedek parça ve yaygın servis ağımız ile hizmetinizdeyiz. uygun fiyatlarla tente tamiri arıza ve servislerimizden yararlanın. Tente mi bozuldu ? Dert etmeyin  bir telefon kadar yakınız. Tente Tamir servisimiz tüm ilçelerde vardır. Tente tamirini uzman kişilere yaptırınız. Bu Size Ciddi sorunlar çıkartabilir.

Pergola Montaj ve Tamirat

Pergola Montaj ve Tamirat


pergola tente hakkında

Pergola Tente sistemleri olarak pergole tente sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 yorum “Pergola Montaj ve Tamirat

 • Tente Sistemleri Kullanım Alanları

  Tente Sistemleri Kullanım Alanları
  Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

  Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen pergola ve tente sistemleri, Pergole Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
  Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

 • En Ucuz 2022 Tente m2 Fiyatları Ne Kadar?

  En Ucuz 2022 Tente m2 Fiyatları Ne Kadar?
  Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Pergola Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
  Mtül 600 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 500 TL olarak 2022 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
  Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 450 TL (Mtül) olarak sunuluyor.

  Tüm alanlara şıklık katan pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 9.500 TL’dir.
  10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2022 güncel tente fiyatları; 11.500 TL olarak sunuluyor.
  Daha geniş alanlarda ise 25 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 460 TL olarak belirleniyor.

  Bükümlü pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar için toplam fiyat 11 bin TL ve 25 metrekare üzerindeki imalatlar için her m2’de 550 TL olarak imal edilmektedir.