Pergola Tente Sipariş


Pergola Tente Sipariş

Dış mekanda konforlu ve göze hitap eden bir yaşam alanı oluşturmak isteyen herkes, talep ettiği boyutlarda tente siparişi verebilir. En Kaliteli ucuz tente çeşitleri yüzlerce ürün seçeneğiyle şimdi PergolaTenteSistemleri.com’da. Rakipsiz tente fiyatları. Açılır kapanır tente fiyatları.

Tente Çeşitleri

 • Motorlu tente
 • Bioklimatik pergola
 • Katlanır tente
 • Kış bahçesi 
 • Tente sistemleri
 • Otomatik tente
 • Pergola tente sistemleri
 • Mafsallı tente
 • Sabit dekoratif tente
 • Çift açılır tente
 • Açılır kapanır tente
 • Körüklü tente
 • Kasetli tente

Ücretsiz Keşif

Pergola tente ürün seçimi, doğru ölçü alınması oldukça önemlidir. Hatasız imalat ve üretim için kesinlikle yerinde tespit yaptırmalısınız. Teksan pergola tente olarak keşif hizmetlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.
İstanbul ilçe ve semtlerinde ücretsiz pergola ve tente taleplerinizde için ücretsiz keşif sağlamaktayız. iLETiŞiM

ÖLÇÜ ALINMASI

Malzemelerin doğru seçimi, makul fiyatlandırma için ölçü alımı net olarak yapılması gerekmektedir. Ortalama ölçü fiyatı almak için yaptırmak istediğiniz alanın ölçüsünü bizlere bildirerek öğrenebilirsiniz. Ölçü almada sorun yaşıyorsanız hemen bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

 

İMALAT & ÜRETİM

pergola tente kendi bünyemizde bir çok ürün imalatı yapmakta olup, diğer ürün talepleriniz içinde dünyanın önde gelen çözüm ortakları ile tedarik sağlamaktadır.

 

MONTAJ & TESLİMAT

Teslimat için sizlere en doğru tarihi bildirerek tam zamanında teslimat yaparız. Montaj için yüksek deneyimli personellerimiz ve teknolojik cihazlarımızla hatasız olarak montaj sağlarız. Teksan pergola tente olarak tüm işlemler garantili olarak yapılır.

Tente Hizmeti Verilen Yerler

firmamız hem Yurtiçi ve Yurt dışı olarak tüm bölgelere malzeme satışı sağlamaktadır. Fakat montaj hizmetini sadece İstanbul bölgesi sınırlarında gerçekleştirmektedir. Genellikle avrupa ülkeleri içerisinde sıklıkla ihracat yapmakta olduğumuz ülkeler; Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İngiltere, Bulgaristan, Belçika gibi ülkeler en başta gelmektedir.
Bunun sebebi firmamız lokasyon olarak İstanbul’da bulunmaktadır. Montaj ekibimiz şehir dışına veya yurt dışına hizmet sağlamamakla birlikte ürünleri demonte şeklinde Şehir dışına veya Yurt dışına nakliye ile göndermekteyiz..

 

Ürün İsmi Ölçü Fiyat Yüzey
Sabit Doğrama Cam m2 1900 TL C-60 Profil
Fotoselli Kapı 1 Adet 24000 TL İletişim
Zip Perde
Mafsallı Tente Mtül 2200 TL Yerli Kumaş
Mafsallı Tente Mtül 2500 TL İspanya Kumaş
Çift Açılır Tente Mtül 5000 TL
Pergola Tente +30 m2 1600 TL
Alüminyum Tavan m2 4000 TL
Isı Cam Sürgü m2 2500 TL Şeffaf
Sürgü Cam m2 2000 TL Şeffaf
Giyotin Cam Ünite 25000 TL

Tente Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen pergola ve tente sistemleri, Tenteci modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

Pergole Tente Sipariş Edeceğiniz Çeşitlerimiz